PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=447802}
6,4 394
oceny
6,4 10 1 394
Krrish 3
powrót do forum filmu Krrish 3

Krrish wbił mnie w fotel, dawno się tak nie śmiałam. To był czopek wszystkich znanych mi gatunków
filmowych, który eksplodował po zaaplikowaniu. Niesamowicie nieudolnie zrobiony film Sci-Fi, po
którym długo patrzy się tępym wzrokiem w monitor, i się zaśmiewasz. Genialny! To nie jest szmira,
to jest Arcydzieło szmiry, kwintesencja bezguścia, i to nie jest obelga, tylko słowa podziwu. Można
temu filmowi zarzucać dużo, od scenariusza, po efekty specjalne, czy aktorstwo, lecz to nie jest
ważne. Wiadomo, że filmy bollywoodzkie są specyficzne, więc nie należy od nich za wiele
oczekiwać, są po to by bawić. I taki jest Krrish, on bawi, swoimi subtelnymi niedociągnięciami. Jego
infantylność, to wisienka na torcie. Nic usiąść wygodnie, i rozkoszować się seansem. Jak dla mnie
10/10.

equilibrium22

Panie "krytyku filmowy" zrób, więc własny film o własnych efektach specjalnych i scenariuszu. Wyślij mi trailer za 50 lat....

Lenecte

Drogi Lenecte, z całym szacunkiem, ale moja wypowiedz nie jest utrzymana w tonie mającym zrównać film z błotem. W ten przewrotny sposób zaprezentowałam to, co w tym filmie jest najpiękniejsze i co chwyta widza za gardło i poniewiera nim przez cały seans. Krrish nie jest filmem "wysokich lotów", ale to jest jego zaleta. Film wychodzi z prostego założenia iż ma być rozrywką, dla widza i pod tym względem nie da mu się nic zarzucić. Moja końcowa ocena 10/10 jest tego dowodem.
Rozumiem, że jest Pan fanem Krrisha i każde złe słowo na temat filmu doprowadza Pana do szewskiej pasji, jednak proponuję trochę dystansu do tego co piszą na jego temat inni.

equilibrium22

Ogromnie ciekawe jest czasem obserwowanie jak niektórzy odbierają kino indyjskie - którego zupełnie nie rozumieją. Niestety, poprzeczka jest wysoka - to zupełnie inna, bardzo stara cywilizacja. Twój odbiór tego filmu equ... jak i komentarz są nieporozumieniem, oczywiście niezamierzonym. Nie będę się powtarzać, o czym jest ten film naprawdę napisałam w innym wątku. Nie można też wymagać od każdego żeby znał Mahabharatę i Ramajanę - ale należałoby wiedzieć, że większość filmów indyjskich do nich nawiązuje. Cieszy, że mimo zupełnego niezrozumienia treści odebrałaś film pozytywnie. Zapraszam na fora o filmach bolly, tolly i kolly, na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones