PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1480}

Niezniszczalny

Unbreakable
7,0 77 799
ocen
7,0 10 1 77799
7,5 24
oceny krytyków
Niezniszczalny
powrót do forum filmu Niezniszczalny

ten GENIALNY film wyprzedza nawet Shrek . Coś jest chyba nie tak?

ocenił(a) film na 9
pakulos79

Nie, wszystko jest w porzadku. Ludzie zwyczajnie wola "Transformers" i nic na to nie poradzisz.

Karim

Filmweb rzadzi sie podobnymi prawami jak demokracja, gdzie władze sprawuja teoretycznie wszyscy na rownych prawach a przecierz w istocie tylko niewielki odsetek ma troche rozumu i wie co jest tak na prawde dobre.
W "Niezniszczalnym" urzekł mnie nietypowy sposób przedstawienia super herosa oraz ten wnikliwy posępny klimat ala "Donnie Darko", rewelacja.

użytkownik usunięty
Fojbos

Rzeczywiście film jest rewelacyjny, nie spodziewałem się takiej końcówki, a już myślałem że to będzie film bez "zakończenia".

ocenił(a) film na 9

Ha! Tez sie tego obawialem. Na cale szczescie sie mylilem. Rewelacyjny film. Jestem mega pozytywnie zaskoczony.

Film dobry, ale wg mnie "Szósty Zmysł" jednak był lepszy (jeżeli porównywać filmy Shyamyalana), chociaż zakończenie lepsze niż w w.w. filmie - końcówka mnie normalnie powaliła

użytkownik usunięty
bierdus

Dla mnie właśnie "6 zmysł" jest zbyt przekolorowany.

ocenił(a) film na 7
Fojbos

Tak... Demokracja, gdzie dwóch pijaków spod nocnego ma większą siłę wyborczą, niż doktor nauk. Wspaniałe! Ludziom na wyższym poziomie powinna przypadać większa liczba głosów, także na FW. Może administracja powinna wprowadzić takie zmiany. 50 głosów dla czterogłowych, 25 dla trójgłowych, 15 dla dwugłowych i 10 dla jednogłowych. Zapewne poprawiłoby to statystyki, i pojawiłyby się lepsze filmy w top 100.

ocenił(a) film na 9
Pagderic

jeszcze po 5 dla polglowkow :)

ocenił(a) film na 6
Pagderic

A Wy to oczywiście znawcy wszystkiego co dobre i jak komuś film się nie podobał to się nie zna na filmach i ma zły gust...

ocenił(a) film na 9
pakulos79

Co tu poradzić . Ludzie wolą nudne i tandetne filmy w których są dobre efekty i brak fabuły .

ocenił(a) film na 9
jarek217921

Uwielbiam, na szczęście nic nie mnie obchodzi ranking ^^. Jeden z lepszych filmów jakie kiedykolwiek widziałem.

użytkownik usunięty
pakulos79

Genialny film właśnie jestem po seansie :)

ocenił(a) film na 8
pakulos79

oglądałem właśnie ten film po raz któryś

ocenił(a) film na 5
pakulos79

film jest bardzo przeciętny.. fabuła średnia.. nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia..

użytkownik usunięty
Kajakus

"bardzo przeciętny"

.... ;||

ocenił(a) film na 8

heh ;p

ocenił(a) film na 8
pakulos79

sam nie wiem. Z jednej strony bardzo podobał mi się ten film. To takie zaskakujące podejście do komiksu. Ale z drugiej jednak strony powinniśmy chyba zrozumieć ( Ci którym film się podobał) że dla wielu pewnie ludzi film będzie zwyczajnie przegadanym w którym nic się nie prawie nie dzieje. Film ma ocenę 7.2 na portalu a to chyba nie najgorzej co nie?Moim zdaniem to jeden z tych filmów który musi trafić w konkretne gusta i tyle, co wcale nie znaczy że jak komuś się nie podobał to od razu jest kretynem co się na filmach nie zna;]

Pozdrawiam.

pakulos79

te rankingi są do dupy

ocenił(a) film na 9
pakulos79

powiem to co inni. te na prawdę dobre filmy toną pod morzem badziewia. pozdr.

ocenił(a) film na 9
profix

na cale szczescie jest jeszcze cos takiego jak 'gustomierz' i 'gustopodobni', z ktorych mozna niejednokrotnie cenniejsze informacje uzyskac niz na podstawie rankingu

ocenił(a) film na 9
pakulos79

Pamiętałem z tego filmu urywki, postanowiłem go obejrzeć znów. Uważam, że ten film jest równie dobry jak "Szósty zmysł", zrobił na mnie niesamowite wrażenie. Dobrze skręcony, świetne role Jacksona, Willisa i dzieciaka, no i klimat genialny - pozwala wczuć się w bohatera, przez co film porusza choć się tego nie spodziewałem. Godny polecenia.

pakulos79

Bo "Shrek" jest lepszy?

ocenił(a) film na 8
chemas

a widzisz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones