PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1480}

Niezniszczalny

Unbreakable
7,0 77 747
ocen
7,0 10 1 77747
7,5 23
oceny krytyków
Niezniszczalny
powrót do forum filmu Niezniszczalny

Kurczę!

ocenił(a) film na 9

Powiedzcie mi dlaczego? Niby dorosły facet jestem, twardy i niewzruszony, jednak zawsze wzruszam się do łez na tej decydującej scenie w domu tych ludzi. Dlaczego?!?!!

KiziorEx

Bo tylko prawdziwy mężczyzna nie boi się łez.
P.S. Zachęciłeś mnie do obejrzenia tego filmu.

TRROL

dlatego c. ronaldo z r. madryt to jedyny mężcyzzna na światowych boiskach - tylko on płacze jak nie trafi w bramkę po samolubnej akcji:)reszta to geje:(

ocenił(a) film na 8
Mothyff

Tak jest. :)

ocenił(a) film na 8
KiziorEx

Kilka lat temu jak pierwszy raz oglądałem nie mogłem przełamać uczucia, że to film dla dzieci no bo superbohater z komiksu jak dotąd wrażenia na mnie nie robił... Jednak po scenie przy śniadaniu byłem zaskoczony bo obraz mi się rozmazał z powodu "świeczek" w oczach. To jest po prostu bardzo dobry film, historia jest na swój sposób idealna mimo to, że może obecnie chciałoby się więcej. Moim zdaniem bardzo dobry ale niedoceniony film.

ardvark84

Myślałem już, że jestem jakimś odmieńcem. Scena "śniadaniowa" niezwykła. Jak i cały film.

ocenił(a) film na 9
KiziorEx

Rozpocząłem oglądanie (jak się później okazało trylogii) od Glassa, który mnie niczym nie uwiódł. Z mieszanymi odczuciami przystąpiłem do oglądania Niezniszczalnego. No i połknąłem. Jakaż wielka różnica jest pomiędzy tymi częściami a firmuje to to samo nazwisko reżyserskie. Czeka mnie jeszcze druga część, czyli Split. Czy dorówna Niezniszczalnemu ,cz poleci w kierunku Glassa. Szóstego zmysłu też jeszcze nie obejrzałem. 9/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones