PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1480}

Niezniszczalny

Unbreakable
7,0 77 799
ocen
7,0 10 1 77799
7,5 24
oceny krytyków
Niezniszczalny
powrót do forum filmu Niezniszczalny

Nie wiem do końca jak to jest, że co jakiś czas oglądam ten film na nowo i nigdy mi sie nie nudzi. Za wiele takich pozycji nie ma. Może to muzyka, może jakiś ukryty klimat. L.Jackson to klasa aktor, Willis nie należy do moich ulubionych aktorów, ale podobnie jak w "12 Małp" i po części w "6 Zmyśle" doskonale wpasował się w klimat filmu. No i dzisiaj ponownie go obejrzałem z przyjemnością.

P.S. Zgadzam się, że recenzja filmu to nieporozumnienie, na pewno i gra aktorska i scenariusz lepsze niż w 6 zmyśle

ocenił(a) film na 9
chemas

Mam to samo :)
Co jakiś czas, kiedy akurat emituje go któraś ze stacji telewizyjnych, zasiadam przed telewizorem. Oglądam od początku do końca w pełnym skupieniu. Klimat niesamowity.
W odróżnieniu od innych filmów o superbohaterach, akcji mamy jak na lekarstwo. A jednak... przyciąga.
Może to chodzi o spojrzenie na głównego bohatera jak na zwykłego człowieka, który odkrywa w sobie nowe możliwości. W tle rodzina i ich własne problemy. Chyba ten fakt ma działanie magnetyczne. Po prostu są nam bliscy. Zwykli ludzie.

Ja z kolei zawsze lubiłem Willisa. Chyba od czasów Szklanej Pułapki. Widzę jednak, że znakomicie spisuje się w tego typu filmach (nie tylko sensacyjnych) gdzie sam grymas twarzy nie wystarczy. I dlatego lubię go coraz bardziej.

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones