PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1480}

Niezniszczalny

Unbreakable
7,0 77 799
ocen
7,0 10 1 77799
7,5 24
oceny krytyków
Niezniszczalny
powrót do forum filmu Niezniszczalny

mnie do oglądania tego filmu namówił tata, który mówił że to bardzo dobry film. Nie zawiodłem się. Chociaż nie lubie Willisa i uważam go za beztalent to zagrał świetną rolę. Ten film trzeba zrozumieć, niektóre sceny to majstersztyk, szczególnie ta pod koniec w domu tej rodziny, zaskakująca końcówka i co najważniejsze fabuła, mnie co chwilę ten film zaskakiwał, dla ludzi którzy lubią filmy typu Dzień Niepodległości lub Gwiezdne Wojny nie polecam, bo i tak nie zrozumieją. Pewnie większość się nie zgodzi ale takie filmy zawsze były robione dla ambitnych ludzi. Moja ocena to 10/10 . Pozdro .

ocenił(a) film na 9
pakulos79

A ja na przykład uwielbiam Willisa, a ten film jest tylko potwierdzeniem tego, że jest świetnym aktorem. Niezniszczalny jest rewelacyjny trzyma w napięciu, ale niestety mało kto z mojego środowiska dostrzega kunszt tego filmu, tylko nie wiem czy to na pewno można usprawiedliwiać tym, że większość ludzi woli filmy płytkie. W każdy razie 9/10 daję bez szemrania, jeżeli za rok go obejrzę i będę się zachwycał tak samo to dostanie 10.

ocenił(a) film na 8
grabarz91

Ludzie ktorzy lubia gwiezdne wojny?

Uwazasz Gwiezne wojny za płytki film?

użytkownik usunięty
Siwariusz

Nie do cholery, gwiezdne wojny to kino intelektualne, heh...

ocenił(a) film na 6
Siwariusz

a czy on kurwa napisał coś o Gwiezdych Wojnach?!

ocenił(a) film na 6
cokane87

o jezu, najebany jestem jeszcze ^^

pakulos79

'trzeba zrozumieć' - 'nie zrozumieją' - 'ambitnych ludzi'

Mdli mnie, gdy tylko widzę wyżej podane slogany.

Mati_el_Smugg

Już bym tam z tymi ambicjami nie wyjeżdżał a pomimo tego, że Gwiezdne Wojny to moja ulubiona seria filmów Niezniszczalnego oceniłem na 9. Końcówka mnie zupełnie zaskoczyła, spodziewałem się czegoś innego.

ocenił(a) film na 8
Karki

film rewelacja 9/10 świetna rola obydwu panów, historia i zakończenie, pamiętacie może co QT powiedział na temat tego filmu?

ocenił(a) film na 9
pakulos79

Bardzo lubię Willisa, gdy byłem w podstawówce, to poszedłem do kina na Dzień Niepodległości i było to wówczas dla mnie jedno z najlepszych przeżyć, a do dziś film wspominam bardzo pozytywnie. Bardzo lubię też Gwiezdne Wojny.
Ale nie rozumiem tych niby zależności, bo jakoś Niezniszczalnego też uważam za świetny film.

ocenił(a) film na 8
pakulos79

Rzeczywiście film bardzo dobrze zagrany i nakręcony, aczkolwiek w niektórych scenach za mdły, słodki i przewidywalny. Np. w scenie gdy wyciągał swoją przyszłą żonę z wraku samochodu, dali tak obrzydliwie słitaśnie heroiczną muzyczkę że film od razu dostał ode mnie ze 2 pkt. w dół. A moim skromnym zdaniem wystarczyłoby dać w tym momencie jakiś bardziej mroczny motyw typu "odkrywam prawdę której się boję" a nie "och, ach, alem ja boski, gdzież jest peleryna ma i amerykańska flaga w tle".
Ale poza tym film naprawdę dobry. Ostatnia scena naprawdę zaskakuje. Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones