PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1480}

Niezniszczalny

Unbreakable
7,0 77 799
ocen
7,0 10 1 77799
7,5 24
oceny krytyków
Niezniszczalny
powrót do forum filmu Niezniszczalny

podobno "Niezniszczalny" w zamierzeniu miał być trylogią. Skoro miał być, to niech będzie!

użytkownik usunięty
GhostFace

nic się nie szykuje, skąd to wytrzasnąłeś?!

ocenił(a) film na 9

IMDB.

http://www.imdb.com/title/tt1462770/

użytkownik usunięty
grabarz91

hm... dziwne, bo na sronkach Shyamalana nic nie piszę i on sam chyba też o tym nie wspominał. Szkoda, że to robi, to według mnie był jego najsłabszy film.

ocenił(a) film na 9

Najsłabszy to na pewno nie jest, a w mojej opinii to nawet najlepszy jego film. Ma w sobie cechy dobrego Szóstego Zmysłu przy czym jest to kino mądrzejsze i bardziej ambitne. Niestety film ma jedną cechę z powodu której mało kto docenia wartość tego dzieła. Jest to film nakręcony dla wąskiego grona odbiorców. W zasadzie to jest to film dla kinomanów którzy rozumieją i cenią amerykański komiks. Jest to ciekawy dramat zmuszający widza do myślenia, nakręcony w taki sposób aby nie odbiegał od zasad i reguł rządzących komiksem. Wszystko to ubrane w piękne powolne ujęcia kamery przeplatane świetną muzyką.
Z jednym się tylko z Tobą zgodzę, lepiej żeby druga część tego filmu nie powstała. Skończy sie znowu tak ze tylko reżyser i garstka wielbicieli będzie zachwycona filmem. Reszta która z góry była skazana na nie zrozumienie/nieprzetrawienie filmu będzie głośno wszędzie komentować że słaby film w zasadzie o niczym.
Ps.Zaraz ktoś powie ze nie prawda ze nie tylko dla fanów komiksów. W tym wypadku radze przeczytać co najmniej z 50 egzemplarzy różnych wydań historii o amerykańskich herosach. Gwarantuje ze film wtedy tylko zyska w oczach przy kolejnym obejrzeniu.

użytkownik usunięty
Bartek2999

masz rację, nie jestem fanką komiksów i pewnie dlatego mi się to nie podoba;];

ocenił(a) film na 9

Ja też nie jestem fanem komiksów. Co więcej ostatni komiks przeczytałem może 10 lat temu. Mimo wszystko filmem jestem zachwycony. Chciałbym zobaczyć drugą odsłonę, chociaż pewnie straciłby z powodu braku obecności Samuela L Jacksona.

ocenił(a) film na 9
grabarz91

Już kiedyś na filmwebie były jakieś informacje na temat trylogii
"Niezniszczalnego"

http://www.filmweb.pl/%22Niezniszczalny%22+-
+b%C4%99dzie+trylogia,News,id=300

Wg mnie "Niezniszczalny" (chyba) najlepszy film M. Night Shymalana... (może
dlatego że jestem fanem komiksów:P)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones